O nás

V spoločnosti OUTDOOR INSTITUTE sa zaoberáme prípravou a realizáciou voľnočasových a vzdelávacích programov, v ktorých jedinečným spôsobom prepájame animáciu voľného času, netradičné outdoorové aktivity a zážitkové vzdelávacie metódy. Vo všetkých týchto oblastiach si školíme vlastných animátorov a všetky naše aktivity pripravujeme v súlade s našim mottom „Viditeľne inak“.

V outdoorovej oblasti pripravujeme vlastné netradičné zábavné i rozvojové projekty ako napríklad nočné orientačné behy či šifrovacie hry. Taktiež ponúkame prenájom a obsluhu outdoorových atrakcií ako prenosná lezecká stena, vysoké i nízke lanové dráhy, rôzne druhy zlaňovacích techník a inštruktáže k Nordic walkingu a základom slackline.

Vo vzdelávacej oblasti aktívne rozvíjame oblasť zážitkovej pedagogiky v projektoch pre rôzne cieľové skupiny, od detskej klientely (napr. na školách v prírode či detských táboroch), ďalej vo vzdelávaní dospelých (soft skill, školenia animátorov a podobne) i pre firemnú klientelu (teamspirit a teambuilding). Tieto vzdelávacie projekty sa snažíme realizovať s čo možno najväčším využitím outdoroového, prírodného prostredia.

Každú z uvedených oblastí garantujú profesionálni tréneri a školitelia s niekoľkoročnými skúsenosťami a praxou vo svojom odbore.

Sme autormi kníh Outdoorové animácie v cestovnom ruchu a Animácia voľného času.

 

Ak potrebujete oživiť svoje priestory originálnym animačným programom, pripraviť pre svojich klientov nezabudnuteľný event alebo firemnú akciu, či navrhnúť jedinečným interaktívny vzdelávací projekt, ste na správnom mieste.

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE STAGEMAN